Menu

BLANKA NEEDLEWORK STUDIO

robótki ręczne małe i duże

torebki, futerały

torebusia do komunii na zamówienie

blankac

Pierwszy raz coś takiego robiłam, ale zamówienie, to zamówienie....przyjaciółce się nie odmawia :-)) 5 dni mi to zajęło, bo zupełnie nie wiedziałam jak do tego podejśc, a chciałam, zeby było ładnie, oryginalnie i przede wszystkim porządnie..........u... więcej

torebusia do kompletu

blankac

No to komplet gotowy !!! netoperek, naszyjnik i torebka: Jak sie zrobi cieplej to będę sie mogła w tym pokazać (na świecie - na razie musi sobie powisieć na manekinie....) z naszynikiem: całość:

jeszcze jedna torebka (tym razem błękitna)

blankac

Kolejna rzecz zrobiona dawno, dawno temu, ale jako, ze zamieszczam tu wszystkie swoje prace - nawet te z epoki dinozaurów to proszę - oto szydełkowy wyrób, bardzo wyeksploatowany - nawet podszewka w środku już uległa podarciu !!!

torebka (2)

blankac

Kolejna torebka - czyli mała - czarna na któtki spacer o dowolnej porze roku - no może poza latem, bo wtedy unikam ciemnych kolorów:

torebka (1)

blankac

Kupienie takiej torebki jaka by nam pasowała czasem graniczy z cudem, zwłaszcza, że ktoś wymyslił coś tak niefunkcjonalnego jak torebusie na krótkich rączkach - jak dla mnie koszmar, bo lubię miec wolne ręce więc potrzebuję zawsze czegoś na długim sz... więcej

© BLANKA NEEDLEWORK STUDIO
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci